"We współpracy z Inwestorem wykorzystuję całą swoją wiedzę i tworzę z nim wiarygodne relacje. Wsłuchuję się w jego potrzeby i projektuję powierzoną mi przestrzeń w taki sposób by spełniała swoją rolę zdając egzamin czasu. Dobrze zaprojektowane wnętrze sprawdza się na przestrzeni lat niezależnie od przemijających trendów wzorniczych."


Magdalena Rafałowicz  I  Architekt

Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej, Wydziału Architektura i Budownictwo, kierunek Architektura i Urbanistyka oraz architektem SARP  a od grudnia 2019r. Członkiem Zarządu SARP / Oddział  Łódź ( Stowarzyszenie  Architektów  Polskich ).

Specjalizuję się w projektach wszelkiego typu wnętrz dla klientów indywidualnych i firm.

W trakcie studiów i zaraz po ich ukończeniu poszerzałam swoje kwalifikacje zawodowe pracując jako asystent architekta w pracowniach projektowych na terenie Polski i Hiszpanii. Pracowałam m.in. dla Fundacja Ulicy Piotrkowskiej, Midel Contract, Ajuntamento de Canet de Mar, Puerto de Castellon de la Plana.

Rafałowicz Studio powstało z pasji tworzenia oraz zamiłowania do dobrego wzornictwa. Projektowanie wnętrz zawsze było bliskie memu sercu i od 2006r. jest główną przestrzenią mojej działalności zawodowej.  Moją domeną jest wielo-wariantowość proponowanych przeze mnie rozwiązań, dając tym samym moim Inwestorom niepowtarzalną szansę na uczestnictwo w procesie twórczym. Do każdego projektu podchodzę z pasją i olbrzymim zaangażowaniem. Angażuję się w każdy projekt indywidualnie i poświęcam się mu w pełnym zakresie. Doprowadzenie inwestycji do końca jest moim priorytetem, cieszę się wtedy razem z Inwestorami z efektów wielomiesięcznej często pracy.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą, organizuję cykliczne spotkania "Caffe konsultacje z architektem", w trakcie których podpowiadam i doradzam chętnym w zakresie planowanych przez nich inwestycji. Znajdziesz też moje publikacje na łamach czasopism wnętrzarskich oraz na portalach z zakresu aranżacji wnętrz.


Magdalena Rafałowicz


Rafałowicz Studio - Projektowanie Wnętrz 
© All rights reserved

Łódź   Warszawa  Wrocław  Poznań  Trójmiasto
info@rafalowicz.com.pl